چک لیست دستورات جستجوگرها

این اغلب یک بررسی واقعی و عمیق از نرم افزار SEO Elite نسخه سه main.2 است که در حال حاضر موجود نیست. هر ادعایی من حشرات را 100٪ دقیق و متخصصان می دانم. حتی نتایج را خودتان تأیید کنید.

متا تگ ها اطلاعات مربوط به سند را به موتورها جهت درج دلار در فهرست های خود ارائه می دهند. اگرچه Google از برچسب های متا چشم پوشی می کند ، به جز شاید از متا تگ توضیحات ، با این وجود موتورهای جستجوی دیگر در ارتباط با آنها استفاده می کنند.

سریعترین راه برای تعیین اخلاقی بودن روشهای ارائه دهنده ارائه دهنده خدمات ،  سئو این است که بپرسید: “آیا این تغییرات به نفع ترافیک هدفمند سایت من است و همچنین باعث می شود آن سایت جستجوی بیشتری داشته باشد؟” ارائه دهنده SEO مناسب همیشه “بله” خواهد گفت ، زیرا Seo حداکثر مبلغ مربوط به مشتری به عنوان افراد در مورد موتور است. به هر حال ، صفحه یک رتبه بالا چه فایده ای دارد که آیا چیزی غیر از زباله های غیر قابل استفاده است که می تواند مردم را به سمت جانسون “بازگشت” بکشاند یا خیر؟

شما باید حائز اهمیت حیاتی باشید. برخی از کلمات کلیدی بسیار اشباع شده اند و هیچ چیز فقط بهینه سازی موتور جستجو رتبه بالایی نخواهد داشت. کلمات کلیدی که تک کلمه هستند بیشترین ضرر را دارند. کلمات کلیدی با دو کلمه فاصله زیادی ندارند. اگر می خواهید بهترین شانس را در بهینه سازی موتور جستجو داشته باشید ، کلمات کلیدی باید حداقل 3 کلمه داشته باشند و اغلب 4 کلمه کلیدی داشته باشند تا اطمینان حاصل کنید که فرصتی برای جستجوی منطبق دقیق در گوگل با نقل قول ها دارید تا از رقابت خود ایده بگیرید. کمتر از 5000 مسابقه عدد پیشنهادی است.

من قصد دارم یک چیز را کاملاً روشن کنم ، درست است. من پیشنهاد نمی کنم که تمام SEO ها خراب باشند. این را برای موارد اضافی باور نکنید. بسیاری از SEO های خوب ، صادقانه و سخت کوش وجود دارند که معمولاً برای مشتریان خود یک کار استثنایی انجام می دهند.

من این را می دانم زیرا من یک سایت داشتم که هرگز توسط MSN پیدا نشده است اگرچه با همه وب سایت های من مرتبط بود و همه سایت های دیگر من به طور کامل در MSN گنجانده شده بودند.

تمایز بین بازدید کنندگان هدفمند و بدون هدف بسیار آشکار است. بازدید کنندگان وب سایت از طرف کسانی صورت می گیرد که به دنبال محصولات و خدمات شما هستند. با آگاهی دقیق از بازاریابی هویت خود ، سایت خود را برای آن بازار بهینه می کنید.

اکنون متوجه خواهید شد که ، درست مثل سایر تجارت های خیابان های بالا ، مصرف کنندگان به سادگی با جادو ظاهر نخواهند شد. دریافت شده برای سرمایه گذاری تلاش لازم برای بالاتر رفتن از جمعیت و تمایز خود از رقیب. اما ، وقتی تلاش خود را انجام داده اید ، مطمئناً فوایدی ارزشمند خواهید یافت.